Obnovení provozu MŠ

Od 25. 5. 2020 bude obnoven provoz obou oddělení MŠ.

Žádost o ošetřovné z důvodu uzavření školy pro dítě do 10 let
Žádosti se budou vydávat v pondělí a ve středu od 9:00 do 11.00 hod. nebo po telefonické domluvě.

Divadlo
V úterý 11. 2. bylo ve Zbýšově představení divadla Šikulka. Pro děti byly přichystány tři výchovné pohádky a písnička.

Planetárium
V úterý 28. 1. přijelo do Šaratic mobilní planetárium Morava. V nafukovací kopuli byla pro nás přichystána pohádka o hvězdné obloze. Děti měly velký zážitek.

Výstava betlémů
V pondělí 6. 1. jsme byli pozvaní na výstavu betlémů v Šaraticích. K vidění byly betlémy papírové, dřevěné, keramické i textilní. Dětem se výstava moc líbila.
Vánoční nadílka
V úterý 17. 12. proběhla v obou třídách MŠ vánoční nadílka. Ježíšek pro děti přinesl spoustu dárků a ve třídě byla cítit pravá vánoční atmosféra.

Česko zpívá koledy
Ve středu 11. 12. v 18 hodin jsme se účastnili akce Česko zpívá koledy. Spolu s místním kulturním výborem jsme s dětmi zazpívali vánoční koledy.
Mikulášská nadílka