Mimořádné opatření MZDR k rouškám ve škole.

Roušky ve škole nově povinně i uvnitř tříd při výuce od rána 18. 9. 2020, s výjimkou:
  • dětí a pedagogů v mateřské škole
  • dětí a pedagogů na 1. stupni
  • hodin hudební a tělesné výchovy

Hygienická opatření >>

1. září 2020
zavítalo do naší školy 31 prvňáčků. Děti přivítala paní ředitelka, třídní učitelka a starostové obcí, kteří žákům rozdali drobné dárky.
Dětem přejeme hodně krásných zážitků, spoustu kamarádů a pohodový školní rok.

Včelí bzučení
V úterý 4. 2. se žáci 3. A, 3. B a 4. třídy zúčastnili výchovně vzdělávacího programu s názvem ,,Včelí bzučení“.  Do školy přijeli majitelé rodinného včelařství z Kuřimi. Děti se dozvěděly mnoho včelích tajemství od výživy včelích miminek, včelí práce od uklízečky až po létavku, odhalily tajemství propolisu i tvorby a “výroby” včelího vosku. Na závěr programu si mohly prohlédnout pozorovací prosklený úl, dřevěný úl a včelařské pomůcky. Všichni dostali sladkou upomínku v podobě pravého včelího medu. Program byl velice zajímavý a poutavý.

Ohlédnutí za školním plesem 2020