Organizace školní výuky od 30. 11. 2020
I. stupeň - prezenční výuka ve škole
II. stupeň - 6. - 8. ročník tzv. rotační výuka - střídání celých tříd po týdnu
                  9. ročník - prezenční výuka ve škole
Žáci, zaměstnanci školy i další osoby pohybující se po škole mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole, s výjimkou doby konzumace stravy.

Květinový den
Dne 30. září se konal 24. ročník sbírky ,,Český den proti rakovině". Tohle datum je netradiční, vzhledem k epidemii Covid 19, které bylo přesunuto z května na září. I letos se zapojili naše žákyně 9. třídy - Adéla Pitrová, Adriana Vávrová, Tereza Ondráčková a Andrea Chalúpková. Tématem byla nádorová onemocnění a jejich prevence. Výtěžek ze sbírky činil 2700 korun. Všem zúčastněným děkujeme za podporu.
                                                                                                                      pí as. Jitka Pospíšilová

1. září 2020
zavítalo do naší školy 31 prvňáčků. Děti přivítala paní ředitelka, třídní učitelka a starostové obcí, kteří žákům rozdali drobné dárky.
Dětem přejeme hodně krásných zážitků, spoustu kamarádů a pohodový školní rok.

Včelí bzučení
V úterý 4. 2. se žáci 3. A, 3. B a 4. třídy zúčastnili výchovně vzdělávacího programu s názvem ,,Včelí bzučení“.  Do školy přijeli majitelé rodinného včelařství z Kuřimi. Děti se dozvěděly mnoho včelích tajemství od výživy včelích miminek, včelí práce od uklízečky až po létavku, odhalily tajemství propolisu i tvorby a “výroby” včelího vosku. Na závěr programu si mohly prohlédnout pozorovací prosklený úl, dřevěný úl a včelařské pomůcky. Všichni dostali sladkou upomínku v podobě pravého včelího medu. Program byl velice zajímavý a poutavý.

Ohlédnutí za školním plesem 2020